Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spektakulatius - Christmas Blues (MIX)
Hello this is Spektakulatius - Christmas Blues (MIX) !!

I hope you enjoy Smile

.mp3    Spektakulatius Christmas Blues (MIX).mp3 --  (Download: 7.67 MB)

Reply
cool!!!!
Reply
(27-12-2020, 06:17 PM)zekeriya_caglar Wrote: Hello this is Spektakulatius - Christmas Blues (MIX) !!

I hope you enjoy Smile
I like the overall balance; The voice sounds very skinny, maybe you have to reduce it with a hi-shelf, that strident frequency in the ear is very noticeable in the drum ride
Reply
Dostum Zek merhaba seni burada görmek güzel.uzun zamandır piyasada gözükmüyorsun.yani buraya hiç uğramıyorsun.yaptığın mikste bazı eksiklikler var .bunlardan en önemlisi güçlü bir low end eksik.vokal biraz hırıltılı geliyor ve altta kalmış.snare ve kick'e belki substractive yerine additive eq uygulamalıydın.Sonuç olarak miksin bana bir tür exciter altında hard ayarlar kullanılarak ezilmiş görünüyor.genel olarak frekans bantlarındaki dengen ve stereo imaj  iyi.eline sağlık.eğer buaralara gelirsen dostun mammy senin her zaman destekçin olacaktır.ve geldiğinde bana selam vermeyi unutmaBig Grin görüşmek üzere .son olarak sana şunu söyleyebilirim ki daha az plugin kullan ve low ve mid frekanslara odaklan çünkü iyi bir mix için en önemli frekans bantlarıdır bunlar .
Little details always gives inspiration to change your perspective
Reply